Hakkımızda

Marmaris Murat Apart-İçmeler Apart Otel

Murat Apart Otel İçmeler'de 2007 yılında kurulup bugüne kadar hizmetini devam ettiren en yeni ve modern apart-otellerden birisidir.(Son tadilat tarihi 2018)

 Apart otelimizde 23 apart odamız bulunmaktadır. Tüm odalarımızda lcd tv, merkezi sistem uydu kanalları,ücretsiz Wi-Fi, klima,güvenlik kasası, salon kısmında modern ve rahat çekyat, full donanımlı mutfak araç ve gereçleri,tost makinesi, saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.Otelimizde bulunan asansör ile tüm kat ve odalara rahat ulaşım imkanı vardır.Otelimiz 162 m2lik yetişkin havuzu ve 1 adet çocuk havuzuyla her türlü yüzme aktivitesine olanak sağlamaktadır. Gerek havuz kenarındaki barımızdan gerekse otelimiz bünyesindeki cafeteryadan tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Otelimizin denize uzaklığı 500 metre olup gerek İçmeler merkezine (250 m) gerek Marmaris merkezine (8 km) her türlü ulaşım koşullarına sahiptir.       

Ayrıca bölgemizin doğal güzelliklerinin gelen misafirlerimiz tarafından dikkat çekmesi dola- yısıyla gerek tekne turları gerek safari turları gerekse at ve motorsiklet turları ile ilgilenmek isteyen tüm müşterilerimiz otelimizin anlaşma yaptığı tur şirketlerine yönlendirilmektedir. Otelimizin Dalaman havaalanından ücret karşılığı transferi mevcuttur.